Slovak Czech  
Značka
    
    
John Garfield
 
Nie ste prihlásený
Prihlásit sa
Jazyk:  slovak
Mena:  EUR
Miesto určenia tovaru: Slovensko
Manuál: Ako nakupovať

PONUKA

INFORMÁCIE

RÝCHLA VOĽBA

JOHN GARFIELD ODPORÚČA

 

 
SlideShow

 O značkách

John Garfield

 

John Garfield - výroba obuvi s touto značkou sa datuje do 2.pol. 19. storočia v USA. Značka JOHN GARFIELD má 150-ročnú históriu a svoj imidž. Pod touto značkou sa vo svete vyrába a v Slovenskej a Českej republike predáva obuv i kožená galantéria v najvyššej kvalite.

  • Imagová značka John Garfield predstavuje prvotriednu kvalitu pánskej a dámskej obuvi, ako aj koženej galantérie, do ktorej patria aktovky, peňaženky a opasky. Všetko z prvotriednych usňových materiálov s vyhotovením, ktoré zvyšuje užívateľský komfort a dotvára osobnosť a image zákazníka. Použité sú najmodernejšie technológie spracovania materiálov, originálny dizajn a prvotriedne vyhotovenie.
  • Starheight je značkou športovej obuvi a oblečenia určenej pre dynamických, športovo aktívnych ľudí bez rozdielu veku. Výrobky značky Starheight spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá pre športové aktivity ako napr.: tenis, futbal, basketbal, sezónne športy, turistiku, skate a iné. Okrem obuvi je značka Starheight doplnená aj širokou škálou športových vakov, cestovných tašiek a kufrov v rôznych prevedeniach, farebných vyhotoveniach a modifikácií.
  • Adidas: V predajniach John Garfield nájdete obuv, športové vaky, tašky a doplnky svetoznámej značky adidas,  ktorá je na trhu od roku 1949 a je jednou z vedúcich značiek vo svete. Výrobky adidas si v predajni John Garfield nájdu dámy, páni, i deti.
  • Z dielne európskych dizajnérov prinášame pre túto sezónu nové trendy obuvi značky La Vita. Určite oslovia všetky generácie svojou zárukou módnosti, pohodlím a kvalitou.

Motom predajni John Garfield,, Nič nie je nemožné,, poháňa všetky komunikačné iniciatívy značky a pomáha posilniť priateľské puto so spotrebiteľmi ponukou atraktívnych modelov za neuveriteľné výhodné ceny.