Slovak Czech  
Značka
    
    
John Garfield
 
Nie ste prihlásený
Prihlásit sa
Jazyk:  slovak
Mena:  EUR
Miesto určenia tovaru: Slovensko
Manuál: Ako nakupovať

PONUKA

INFORMÁCIE

RÝCHLA VOĽBA

JOHN GARFIELD ODPORÚČA

 

 
SlideShow

 O nás

John Garfield má v súčasnosti rozvetvenú sieť predajní v najväčších obchodných centrách, ale aj samostatných predajniach na Slovensku. Všetky predajne sú zamerané na predaj obuvi, koženej galantérie a doplnkového tovaru špičkovej kvality. O obsluhu zákazníkov sa vždy stará kvalifikovaný tím na čele so zodpovednou vedúcou. Neprehliadnuteľný dizajn predajní JOHN GARFIELD láka stále viac a viac zákazníkov, ktorí majú k dispozícii bohatý výber tovarov pre všetky skupiny obyvateľstva od malých detí počnúc, a seniormi končiac. V sortimente, predávanom v predajniach JOHN GARFIELD je myslené aj na športovcov, turistov, obchodníkov, domácnosti i zlé počasie. Taktiež vychádzame v ústrety zákazníkom, ktorí požadujú extrémne malé, alebo naopak nadmerné čísla. Ak chcete nakúpiť kvalitne, tak nech Vaše kroky smerujú do najbližšej predajne JOHN GARFIELD.

V súčasnosti má sieť predajni JOHN GARFIELD v SR 27 predajní.

Spoločnosť pôsobí na trhu ako renomovaný výrobca obuvi a koženej galantérie už od roku 1992. Už v tomto období predmetom činnosti spoločnosti bola nielen výrobná, ale i veľkoobchodnú činnosť, ktorá dnes tvorí prevažnú časť celkového podielu jednotlivých aktivít spoločnosti. Prostriedkami veľkoobchodu sú tieto značky John Garfield, Starheight, Polaris, La Vita, Miss Model či Pinguins Kids, Rieker, Mustang, Tamaris, Marco Tozzi, Caprice, Adidas, Nike,
La Maria, Pologoden. John Garfield ponúka značkovú obuv vysokej kvality s charakteristickým špičkovým dizajnom, pohodlnosťou i módnou farebnosťou vo veľmi prijateľných cenách. Kolekciu obuvi vhodne dopĺňa široká škála koženej i nekoženej galantérie, cestovných tašiek, kufrov, opaskov a peňaženiek vyznačujúca sa precíznym spracovaním, širokou škálou použitých materiálov a módnym dizajnom. Výsledky činnosti spoločnosti John Garfield sú každoročne oceňované na domácich i medzinárodných podujatiach vysoko prestížnymi oceneniami asociácií z kožiarskeho a obuvníckeho priemyslu, čo je nielen zárukou kvality výrobko v, ale i predpokladom pre udržanie takéhoto vysokého štandardu v budúcnosti pre spokojnosť i toho najnáročnejšieho zákazníka.